Інвентор
+38 (093) 17 07 450
дітям
від 3 до 16

STEM Junior

3-6 років

Програмування Scratch Junior Online

Програмувати легко граючи! Онлайн-курс «Програмування Scratch Junior» допоможе невтомним дослідникам та дослідницям навчитися початковим навичкам програмування у цікавій ігровій формі. Адже у програмному середовищі Scratch Junior для дітей відкрито безліч можливостей: створення власних проєктів, презентацій, анімацій, простих ігор та малювання у графічному редакторі.

Вік дітей:
Тривалість:
4-5
років
1 год

STEM Middle

6-10 років

Пізнаю світ з Minecraft: EE

Дослідити поверхню Марса, врятувати себе і тварин від повені, побудувати свій мурашник, подорожувати кровоносною системою людини, зменшитися до розміру бджоли, запилити квіти та зробити мед – звичайні завдання на незвичайному занятті курсу «Пізнаю світ з Minecraft:EE». Курс розроблено на основі освітньої версії відомої на весь світ гри Minecraft. Він доповнює шкільну програму інтегрованого предмету «Я досліджую світ».

Вік дітей:
Тривалість:
2-3
клас
2 год

Програмування з Minecraft: EE

Курс «Програмування з Minecraft: EE» створений для майбутніх програмістів та програмісток, які не хочуть бути лише користувачами, а стати розробниками власних ігор.

Вік дітей:
Тривалість:
3-4
класи
2 год

Програмування Scratch Online

«Програмування не тільки для комп'ютерних розумників, воно для всіх», - cтверджує Мітч Резник, професор Лабораторії Медіа Массачусетського Технологічного Інституту та один з творців середовища програмування Scratch. І ми з ним згодні;

Вік дітей:
Тривалість:
2-4
клас
2 год

Science Online

На заняттях учні та учениці дізнаються про закони фізики (такі, як золоте правило механіки, закони Ньютона і Ома), виконуючи веселі і пізнавальні експерименти в віртуальному середовищі. Створять купу цікавих механізмів - від машини Голдберга до вічного рушія.

Вік дітей:
Тривалість:
4-7
клас
2 год

STEM Senior

10-16 років

Developer. Web Онлайн

Ваш юний винахідник чи юна винахідниця вже цікавляться, як створити власний сайт, який будуть відвідувати мільйони користувачів? Курс «Developer. Web-програмування» допоможе дитині знайти своє місце в обширному світі ІТ та отримати hard skill для майбутньої професії. У фокусі навчання – веб-технології. Діти вивчають основи HTML, CSS та JavaScript. Саме ця база дозволить дітям легко та цікаво вивчати текстові мови програмування та навчитись структурувати власні ІТ-проекти. На першому занятті з курсу учні та учениці складають тест. Це є обов'язковим для того, аби підібрати групу з однаковим рівнем успішності. Щоб студенти могли працювати з більш-менш однаковою швидкістю і отримали максимум знань із курсу.

Вік дітей:
Тривалість:
6-11
класи
2 год